ШКОЛА 288 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Увага, сайт на реконструкції

/Files/images/15058618.jpg

Ми виховуємо не носія знань,
а людину, яка має жити у суспільстві
і приносити йому користь

О. Сухомлинський

Середня загальноосвітня школа № 288 започаткувала свою діяльність в 1990 році. В 2018-2019 навчальному році школа працює в складі 35 класів - 1033 учні.

В початковій школі - 1-4 класи - 475 учнів, які розпочали навчання з 6-ти та 7-ми років.
В школі другого ступеня - 20 класів, 495 учнів 5-9 класів та 63 учнів 10-11 класів.
Здійснено випуск 44 випускників 11-х класів та 74 учнів - 9-х класів.
Мова навчання - українська.
Іноземні мови - англійська з 1-го по 11-й клас. Мова, що вивчається як предмет - російська у 5-8 класах та французька у 10-Б класі.

У 2018-2019 навчальному році у школі 3 профільних класи: 10-А, 11-А - профіль української філології, 10-Б клас - іноземна філологія. 9-ті класи вивчають курс "Ми - громадяни України", у 1-2-х класах вивчається курс "Громадянська освіта". У 6-х класах "Ділова українська мова". У 8-10 - курс "Основи споживчих знань". Учні 8-9 класів вивчають курс "Українознавство". За новими державними стандартами у 2-4 класах вивчаються "Сходинки до інформатики", а у 5-6 класах - предмет "Інформатика". Школа працює в режимі п'ятиденного робочого тижня.

Педагогічний колектив відзначається стабільністю, високим рівнем освітньої, кваліфікаційної та методичної підготовки. Навчання та виховання учнів здійснюють 81 вчителів. З них: 32 мають вищу кваліфікаційну категорію, серед цих вчителів 8 - мають педагогічне звання "Вчитель - методист", 13 - педагогічне звання "Старший вчитель". Крім цього 11 вчителів мають І кваліфікаційну категорію. Є звання "Заслужений працівник освіти України" - 1 педагогічний працівник.

Педагогічний колектив працює над проблемою:

"Саморозвиток, самоактуалізація та самореалізація особистості вчителя та учня в умовах компетентісно зорієнтованої освіти", запроваджує особистісно орієнтовані педагогічні технології і намагається поставити дитину в центр навчально-виховного процесу з її багатогранним і складним внутрішнім світом, різноманітними мотивами діяльності, інтересами, мріями та сподіваннями.

Головним завданням школи є:
  • Всебічно сприяти розвитку творчих здібностей учнів та вчителів.
  • Виховувати позитивне відношення учнів до навчальної діяльності.
  • Активно залучати учнів та батьків до співпраці.
  • Створювати умови для самовизначення і самореалізації учнів у різних видах діяльності.
  • Вести цілеспрямовану роботу по підвищенню рівня знань, умінь та навичок.

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди77
перегляди68
перегляди33
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Середня загальноосвітня школа №288 м. Києва

Адреса: 03179, м. Київ, вул. Ірпінська 68-А,