15 квітня 2022 року, командаУкраїнський центр оцінювання якості освітипідготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з історії України.

Зміст завдань блоку НМТ з історії України буде відповідати чинній програмі ЗНО з історії України https://testportal.gov.ua/progist/. Ця частина охоплює теми, що передбачені у шкільному курсі цієї дисципліни.

Важливо, що в блоці НМТ з історії України будуть завдання bit.ly/3JKJmhN, що стосуються історичного періоду: «Історія України 1914 р.– початку ХХІ ст.». Ці теми були складниками ДПА у формі ЗНО з історії України.

Для самостійного тренування варто використовувати матеріали попередніх років bit.ly/3vpdnhM.


11 квітня 2022 року, команда Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з математики.

Зміст завдань блоку НМТ із математики буде відповідати чинній програмі ЗНО https://testportal.gov.ua/progmath/, яка охоплює всі теми з алгебри й геометрії зі шкільного курсу.

Блок НМТ налічуватиме 20 завдань.

Для самостійного тренування можна використовувати матеріали попередніх років bit.ly/38uL7Td.


В Україні скасували ЗНО та ДПА для випускників 2022 року:

Верховною Радою України було прийнято Закон України № 7132 про скасування складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му.

Що зміниться:
  1. Випускники 2021/2022 навчального року звільняються від проходження державної підсумкової атестації.
  2. Вступ до закладів вищої освіти цього року буде без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

ЗНО 2022

/Files/images/novini/ЗНО 2022.jpg


УВАГА!

Повідомляємо, що на інформаційних сторінках учасників розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Просимо нагадати випускникам Вашого закладу про необхідність роздрукувати їх.
На виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, для уникнення скупчень біля входу до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання скореговано час, відведений на процедуру допуску учасників до пункту, а саме змінено початок – допуск тепер розпочнеться о 9:50.
У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано з'явитися до пункту й пройти процедуру допуску. Просимо поінформувати учасників про те, що дотримання вказаного часу є важливою умовою безпеки.
Як і раніше, допуск до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься до 10:50, однак дотримання учасниками тестування вказаних часових меж є важливим для створення безпечного середовища в пункті та перед ним.
Зверніть увагу, активовано вкладку «Пункти проведення ЗНО», у якій розміщено інформацію про стан формування запрошень-перепусток випускниками закладу та про пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, де випускники закладу проходитимуть тестування.

/Files/images/zno/Slajd1-1.jpg



/Files/images/zno/Slajd4-1.jpg /Files/images/zno/Slajd5-1.jpg


Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 (презентація)


ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

/Files/images/zno_2018/Bezymyannyj-1-1024x857.png

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Кiлькiсть переглядiв: 1492