План виховної роботи на 2021-2022 н.р.

Місяць Загальношкільні свята Загальношкільні заходи Самоврядування
Вересень День знань Місячник «Увага! Діти на дорозі» День Партизанської слави Свято першокласників «Будемо знайомі!». Посвята в першокласники 1,11 кл. Установча конференція лідерів учнівського самоврядування
Жовтень День Учителя. День Захисника Батьківщини Місячник благоустрою. Акція «Ветеран живе поруч»
Листопад Місячник «Молодь за здоровий спосіб життя» Конкурс «Книголюби», 2 кл. Акція «Дідусі та онуки. Спадкоємність поколінь»
Грудень Новий рік День Збройних сил України, конкурс «Нумо, хлопці!», 9-11 кл. Новорічні казки, 7 кл. Акція «Подаруй дитині іграшку та книжку»
Січень Презентація «У колі друзів», 5 кл. Акція «Діти - дітям» (казки для вихованців дитячих садочків)
Лютий День Святого Валентина Місячних профорієнтації. Зустріч з воїнами – інтернаціоналістами. Конкурс «Найрозумніший»
Березень Міжнародний жіночий день Фестиваль української інсценованої пісні, 8-10 кл.
Квітень День сміху День пам’яті жертв Чорнобиля. Місячник благоустрою. Свято букваря, 1 кл. Спортивне свято, 3 кл. Електронні презентації 1-11 кл. Підсумкова конференція лідерів учнівського самоврядування
Травень Свято «Останнього дзвоника», 11 кл. Випускні вечори, 9, 11 кл. День Перемоги. «Прощавай, початкова школо!» 4 кл.