Переможці ІІ (районного) етапу

ХІХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені П.Яцика

2018/19 н.р.

1. Далека Марія , 8-Б – І місце (вч. Філіпчук М.М.)

2. Попович Людмила, 3-А – ІІ місце (вч. Шевчук С.В.)

3. Субботенко Діана, 4-В – ІІ місце (вч. Радіонова О.Г.)

4. Загорний Валентин, 5-Г – ІІ місце (вч. Жулинська Н.П.)

5. Гончарук Вікторія, 5-Б – ІІ місце (вч. Жулинська Н.П.)

6. Шекера Вікторія, 6-А – ІІІ місце (вч. Жембровська Л.М.)

7. Підгора Кіра, 6-Б – ІІІ місце (вч. Приходько Ю.В.)

8. Хмельницька Ольга, 7-А – ІІ місце ( вч. Жулинська Н.П.)

9. Гутник Вікторія, 8-В – І місце (вч. Жембровська Л.М.)

10. Дядечко Тетяна, 8-А – ІІ місце (вч. Жембровська Л.М.)

11. Охота Софія, 10-Б – ІІІ місце (вч. Філіпчук М.М.)

12. Ткаченко Анастасія, 11-А – ІІ місце (вч. Тавлуй Т.В.)

13. Беспала Анастасія, 11-Б – ІІІ місце (вч. Філіпчук М.М.)


Переможці ІІ (районного) етапу

ІХ Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської

молоді імені Тараса Шевченка

у 2018/19 н.р.

1. Далека Марія (8-Б) - ІIІ місце - вч. Філіпчук М.М., Приходько Ю.В.

2. Гутник Вікторія (8-В) - ІІ місце – вч. Жембровська Л.М.

3. Юхименко Маргарита, 7-А – ІІІ місце – вч. Жулинська Н.П.


Переможці І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН у 2018/19 н.р.

1. Кривошея Іван, 10-А – І місце (економіка) – вч. Висотіна Н.В.

2. Висотін Ярослав, 9-В – І місце (економіка) – вч. Жгут О.А., Висотіна Н.В.

3. Охота Софія, 10-Б – ІІ місце (економіка) – вч. Висотіна Н.В.

4. Керімов Ісмат, 10-Б – ІІІ місце (економіка) – вч. Висотіна Н.В.

5. Димченко Артем, 9-В – ІІ місце (фізика) – вч. Ролік В.А.

6. Рак Вероніка, 10-А – ІІ місце – вч. Ролік В.А.

7. Дякова Анастасія, 10-Б - ІІІ місце (журналістика) - вч. Малай М.Є.

8. Зайченко Лєрія, 9-Г - ІІІ місце (заруб. літ.) - вч. Тарковська Ю.М.

9. Ночнюк Анастасія, 11-А - ІІІ місце (заруб. літ.) - вч. Кравченко Г.О.

10. Беспала Анастасія, 11-Б - ІІ місце (заруб. літ.) - вч. Кравченко Г.О.

11. Явосрька Анастасія, 11-Б - ІІ місце (рос. мова) - вч. Кравченко Г.О.


Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін

2018/19 н.р.

1. Охота Софія, 10-Б – І місце (укр. мова та література) – вч. Філіпчук М.М., Тавлуй Т.В.

2. Гутник Вікторія, 8-В – ІІ місце (укр. мова та література) – вч. Жембровська Л.М.

3. Далека Марія, 8-Б – ІІІ місце (укр. мова та література) – вч. Філіпчук М.М., Приходько Ю.В.

4. Беспала Анастасія, 11-Б – ІІ місце (географія) – вч. Висотіна Н.В.

5. Далека Марія, 8-Б – ІІ місце (географія) – вч. Висотіна Н.В.

6. Ткаченко Анастасія, 11-А – І місце (фізична культура) – вч. Данюк В.М.

7. Токаренко Ярослав, 11-Б – ІІІ місце (фізична культура) – вч. Мурланова Л.А.

8. Лахтичкін Пилип, 7-Г – ІІ місце (математика) – вч. Орденко Л.В.

9. Короленя Ілля, 8-В – ІІ місце (математика) – вч. Ткачук І.І.

10. Юхименко Маргарита, 7-А – ІІІ місце (математика) – вч.Овдій Н.М.

11. Далека Марія, 8-Б – ІІІ місце (історія) – вч. Тицька А.Ю.

12. Беспала Анастасія, 11-Б – ІІІ місце (історія) – вч. Нізельська О.В.

13. Рак Вероніка, 10-А – ІІІ місце (біологія) – вч. Саєнко Н.В.

14. Мельниченко Вікторія, 8-А – ІІІ місце (біологія) – вч. Кручек О.А.

15. Шевченко Юлія, 8-А – ІІІ місце (біологія) – вч. Кручек О.А.

16. Колесник Юлія, 8-А – ІІ місце (біологія) - вч. Кручек О.А.

17. Кухарчук Катерина, 8-А – ІІІ місце (біологія) - вч. Кручек О.А.

18. Катон Валерія, 8-А – ІІІ місце (біологія) - вч. Кручек О.А.

19. Ткаченко Анастасія, 11-А – І місце (трудове навчання) – вч.Безп’ятіна Н.В.

20. Ночнюк Анастасія, 11-А – ІІ місце (трудове навчання) – вч.Безп’ятіна Н.В.

21. Керімов Ісмат, 10-Б – ІІІ місце (хімія) – вч. Бабицька В.П.

22. Далека Марія, 8-Б – ІІ місце (зарубіжна література) – вч. Малай М.Є.

23. Сухань Юлія, 9-Б – ІІ місце (зарубіжна література) – вч. Малай М.Є.

24. Беспала Анастасія, 11-Б – І місце (зарубіжна література) – вч. Кравченко Г.О.

25. Павленко Ксенія, 11-Б – І місце (зарубіжна література) – вч. Кравченко Г.О.

26. Беспала Анастасія, 11-Б – І місце (психологія) – вч. Адашан Л.П.

27. Литвин Софія, 9-А – ІІІ місце (російська мова) – вч. Тарковська Ю.М.

28. Далека Марія, 8-Б – ІІ місце (російська мова) – вч. Малай М.Є.

29. Шембель Сніжана, 9-А – ІІ місце (фізика) – вч. Ролік В.А.

30. Шевченко Юлія, 8-А - І місце (екологія) - вч. Кручек О.А.

31. Шембель Сніжана, 9-А - ІІІ місце (англ. мова) - вч. Брунько В.Л.

32. Куценко Катерина, 10-Б - ІІІ місце (англ. мова) - вч. Горобченко В.Д.

33. Краснова Інна, 11-Б - ІІІ місце (англ. мова) - вч. Брунько В.Л.


Переможці І (районного) конкурсу читців поезії

Дмитра Луценка

1. Костенко Володимир – 6-Б – ІІІ м. – вч. Приходько Ю.В.


Переможець районного конкурсу «Снайпер столиці»

1. Ковальчук Роман, 10-А – ІІІ м. (Захист Вітчизни) – вчитель Данюк В.М.


Переможці ІІІ (міського) ХІХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені П.Яцика

2018/19 н.р.

1. Субботенко Діана – 4 В кл. – ІІ місце – вч. Радіонова О.Г.

2. Гутник Вікторія – 8-В кл. – ІІ місце – вч. Жембровська Л.М.


Кiлькiсть переглядiв: 251