/Files/images/витяг протокол.jpeg

/Files/images/протокол підручники 5, 10 класи.jpeg

/Files/images/протокол підручники 5, 10 класи 2ст.jpeg.jpeg

/Files/images/Протокол про підручники 5 кл..jpeg

План виховної роботи на 2017-2018 н.р.

Місяць Загальношкільні свята Загальношкільні тижні Загальношкільні заходи Самоврядування
Вересень День знань День Учителя Фізичної культури, історії. Знань безпеки життєдіяльності Місячник «Увага! Діти на дорозі» День Партизанської слави Свято першокласників «Будемо знайомі!». Посвята в першокласники 1,11 кл. Установча конференція лідерів учнівського самоврядування
Жовтень День Захисника Батьківщини Зарубіжної літератури Місячник благоустрою. Свято квітів, 3 кл. Акція «Ветеран живе поруч»
Листопад Фізики, математики, астрономії Місячник «За здоровий спосіб життя» Презентація «У колі друзів», 5 кл. Акція «Дідусі та онуки. Спадкоємність поколінь»
Грудень Новий рік День Збройних сил України, конкурс «Нумо, хлопці!», 9-11 кл. Акція «Подаруй дитині іграшку та книжку»
Січень Образотворчого мистецтва, музики, трудового навчання Новорічні казки, 7 кл. Акція «Діти - дітям» (казки для вихованців дитячих садочків)
Лютий День Святого Валентина Іноземних мов Художньо-естетичного виховання Місячних профорієнтації. Зустріч з воїнами – інтернаціоналістами.
Березень Міжнародний жіночий день Української мови та літератури, початкової школи Свято «Весна іде…», 2 кл.
Квітень День сміху Біології, хімії, географії, День пам’яті жертв Чорнобиля. Місячник благоустрою. Свято букваря, 1 кл., конкурс «Міс Весна», 8-11 кл. Електронні презентації 1-11 кл. Підсумкова конференція лідерів учнівського самоврядування
Травень Свято «Останнього дзвоника», 11 кл. Випускні вечори, 9, 11 кл. День Перемоги. «Прощавай, початкова школо!» 4 кл.

Середня загальноосвітня школа №288 м. Києва

Адреса: 03179, м. Київ, вул. Ірпінська 68-А,